Treningi młodego konia

Trening młodego konia to proces bardzo złożony, który ma zasadniczy wpływ na dalszą drogę jeździecką naszego wierzchowca.

Kluczem do jego owocnego przeprowadzenia jest osiągnięcie porozumienia i wypracowania relacji z koniem. Tylko zwierzę uczone w prawidłowy sposób osiągnie stabilizację psychiczną i komfort fizyczny. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wieloletniej wiedzy oraz doświadczenia w aspekcie treningu młodych koni.

Pracujemy z końmi surowymi, młodymi oraz trudnymi. Oferujemy plan treningowy składający się z kilku etapów: od nauki pracy z ziemi po przyjęcie siodła oraz reagowania na pomoce jeździeckie. Dodatkowo przygotowujemy konie do wyjazdów w tereny oraz odczulamy na bodźce. Oferujemy naukę wchodzenia do przyczepy.


Treningi koni sportowych

Zajmujemy się przygotowaniem i treningiem koni sportowych. Specjalizujemy się w konkurencjach westernowych technicznych i szybkościowych, takich jak:

  • Polish Cowboy Race,
  • Barrel Racing,
  • Pole Bending,
  • Team Penning
  • Cowboy Mounted Schooting.

Trenujemy konie oraz współpracujemy z parami koń-jeździec. Naszym podopiecznym zawsze towarzyszymy w trakcie pierwszych zawodów, wprowadzając ich w półświatek jeździecki.

Porozmawiajmy o szczegółach

Lokalizacja:

Grojec k. Oświęcimia

Zadzwoń:

Formularz kontaktowy